Space ➡️

20 lat OGAE i 30 lat Polski na ESC

Największa impreza OGAE w tym roku

Podstawowe informacje

Szanowne i Drogie osoby,
Mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić Wielki Weekend Eurowizyjny, który odbędzie się w dniach 14-16.06.2024 roku w Warszawie. Będzie to czas wyjątkowy dla naszej społeczności: integracji, budowania poczucia wspólnotowości, imprez, rozmów, dyskusji oraz świętowania podwójnego jubileuszu: 30 lat startów Polski w Eurowizji i 20 lat OGAE Polska.

Co nas czeka?
Sobota, 15 czerwca, 11.00 – 15.00, Studio Mąka (ulica Suwak 4): Panel dyskusyjny: „Porozmawiajmy o Eurowizji”. Zostanie on podzielony na trzy części, w których głos oddamy przedstawicielom nadawcy, artystom oraz mediom eurowizyjnym. Dla nas jako społeczności będzie okazją do swoistego podsumowania, refleksji, rzeczowej dyskusji i zastanowienia się, co 30 lat udziału w Eurowizji dało Polsce. Co należy zrobić, by konkurs wygrać? Na ile istotna jest długofalowa strategia? W jaki sposób nasz kraj jest postrzegany przez międzynarodową społeczność i jaki ma to wpływ na osiągane wyniki?

20.00 – 6.00, Studio Mąka (ulica Suwak 4): Impreza w rytmie eurowizyjnych i preselekcyjnych hitów.
Koszt udziału w obu wydarzeniach: 85 złotych.
Cena obejmuje wynajem obiektu, w tym ochronę, catering, napoje oraz symboliczny kieliszek wina na powitanie.

W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji,
Ewa, Tomek, Maciek, Mikołaj, Bartek i Konrad

Miejsce

Studio Mąka
Suwak 4, Warszawa

Lokal (ok. 450 m2), który znamy już z imprezy preselekcyjnej. Kilka dużych pomieszczeń, w tym bardzo duża sala do tańczenia. W budynku jest kilka pomieszczeń oraz pełne zaplecze.

Jak dojechać?
Przy budynku kursują autobusy, tramwaje i w niewielkiej odległości kolejka miejska.

➣ Przystanek PKP Służewiec
: autobusy linii 189, 401, 402, 504, tramwaje 17, 18, 31, kolej miejska S2, S3, S4, S40

Jak się zapisać?

1. Zgłoś się wypełniając formularze zgłoszeń (poniżej).

2. Opłać wpisowe. Składka na imprezę wyniesie 85 zł. Składkę należy uiścić maksymalnie do środy 12 czerwca 2024 roku. Składkę możesz opłacić wysyłając przelew na następujący numer konta: 08 1750 0012 0000 0000 4098 7697, z tytułem przelewu: “Składka na imprezę w Warszawie” lub za pomocą Blik, karty kredytowej/debetowej, szybkiego przelewu klikając w link zrzutki poniżej.

3. W przypadku, gdy chcesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, prosimy o dokonywanie odpowiednio zwiększonej wpłaty i uwzględnienie tego w tytule przelewu lub komentarzu zrzutki (np. Składka na imprezę w Warszawie Christer Björkman i osoba towarzysząca – Anna Maria Jopek)

Formularz zapisów na imprezę w Warszawie

Zapisy na panel dyskusyjny i imprezę w sobotę:

Imię i nazwisko(wymagane)
Biorę udział:
Zgoda(wymagane)

Do zobaczenia!

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?