Space ➡️

Cześć, witamy na stronach OGAE Polska!

Jesteś fanem Eurowizji? Lubisz muzykę? Dołącz do największego w Polsce klubu fanów konkursu. Stowarzyszenie OGAE Polska należy do sieci klubów OGAE, które skupia fanów z całej Europy! Poznaj nowych znajomych i przyjaciół o podobnej pasji do Twojej! Podziel się swoją fascynacją największym na świecie muzycznym show telewizyjnym!

Co daje członkostwo w klubie fanów Eurowizji OGAE Polska?

Znajomi

Poznasz nowych znajomych i przyjaciół, zainteresowanych wspólną pasją. Członkowie OGAE Polska tworzą różnorodną mieszankę bardzo ciekawych osobowości!

Bilety

Możesz ubiegać się o zakup biletów na Konkurs Piosenki Eurowizji w ramach przydziału pakietów dla lokalnych klubów OGAE. Przydział następuje w ramach otrzymanej liczby pakietów w danym roku.

Projekty

Możesz działać w projektach na rzecz aktywizacji społeczności fanów Eurowizji oraz wspierać popularyzację konkursu w Polsce! To świetny sposób na realizację Twojej eurowizyjnej pasji!

Wydarzenia

Możesz brać udział w wydarzeniach i imprezach organizowanych przez klub fanów Eurowizji OGAE Polska, takich jak coroczny zjazd, imprezy okolicznościowe czy wspólne oglądanie.

Co daje członkostwo w klubie fanów Eurowizji OGAE Polska?

Add New Playlist

Are you sure want to unlock this post?
Unlock left : 0
Are you sure want to cancel subscription?